Benieuwd naar wat Basilisk te bieden heeft voor uw projecten?

Laat het ons weten via onderstaand contactformulier:

    U kunt ons natuurlijk ook telefonisch bereiken op werkdagen :

    +31 (0)15 202 6128


    Of neem gerust contact op via de mail;

    info@basiliskconcrete.com

    (We doen onze uiterste best op werkdagen binnen 4 uur te reageren.)

    Green-Basilisk B.V.

    YES!Delft Labs

    Molengraaffsingel 10, 2629 JD Delft

    t +31 15 202 6128
    Google Maps

    Ons team

    Bart van der Woerd

    Algemeen Directeur
    bart@basiliskconcrete.com

    Jordy Kern

    Product Manager
    jordy@basiliskconcrete.com

    Renée Mors

    Research & Development Engineer
    renee@basiliskconcrete.com

    Noah Poppelier

    Quality Assurance Engineer
    noah@basiliskconcrete.com

    Cansu Çirak

    Project Engineer
    cansu@basiliskconcrete.com

    Alfred Wiemer

    Finance Controller
    alfred@basiliskconcrete.com

    Shohreh van Logchem

    Quality Assurance Engineer
    shohreh@basiliskconcrete.com

    Alex Ruiter

    Export & Business Development
    alex@basiliskconcrete.com

    Marc Brants

    Sales & Marketing
    marc@basiliskconcrete.com